stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Bydgoszcz

1,446 Oferty pracy dostępne w Bydgoszcz

To położone nad Brdą miasto jest ósmym największym miastem w Polsce według liczby ludności i najprężniejszym ośrodkiem gospodarczym w województwie kujawsko-pomorskim. Miasto o niegdyś silnych tradycjach handlowych dziś skupia wiele branży przemysłowych i zrzesza przedsiębiorstwa z dziedziny wysokich technologii, inwestując także w rozwój branży chemicznej i spożywczej.
Bydgoszcz to miasto Kazimierza Wielkiego. To pod jego patronatem Uniwersytet Bydgoski kształci młodych specjalistów, a idea rozwoju i postępu przyświeca działalności Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, którego celem jest pobudzenie lokalnej przedsiębiorczości i uczynienie z miasta atrakcyjego miejsca dla prowadzenia działalności gospodarczej.
Równie istotną rolę odgrywa tutaj kultura: miasto co roku gości liczne festiwale i przeglądy kulturalne. Ponadto ze względu na dużą liczbę szkół i placówek muzycznych, część Śródmieścia potocznie nazywana jest dzielnicą muzyczną. To właśnie absolwent bydgoskiej Akademii Muzycznej, Rafał Blechacz, został zwycięzcą Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w 2005 roku.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Bydgoszcz

Najlepsze oferty pracy w Bydgoszcz

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Bydgoszcz

SCCM Engineer
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Elektromonter
Bydgoszcz, kujawsko pomorskie
Monter
Bydgoszcz, kujawsko pomorskie
Elektryk
Bydgoszcz, kujawsko pomorskie
HYDRAULIK
Bydgoszcz, Toruń
SPAWACZ TIG
Bydgoszcz, Toruń
Pracownik biurowy ds. obsługi klienta
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie