stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Bielsko-Biała

4,593 Oferty pracy dostępne w Bielsko-Biała

Bielsko-Biała to miejsce narodzin takich postaci jak Bolek i Lolek, Miś Kudłatek, Reksio, czy Baltazar Gąbka. Miasto to do dzisiaj kojarzy się przede wszystkim ze Studiem Filmów Rysunkowych, którego największa popularność przypadała na okres PRLu, a w którym powstały kultowe seriale i filmy animowane, dobrze znane zarówno starszym, jak i młodszym widzom.
To położone u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego miasto oplata gęsta sieć szlaków turystycznych, które prowadzą na wszystkie okoliczne szczyty górskie. Miasto proponuje bogatą ofertę turystyczną, promując aktywny wypoczynek wśród przyrody i udostępniając liczne trasy wycieczek pieszych i rowerowych, biegnące przez malownicze góry i niziny.
Bielsko-Biała to także historyczny ośrodek gospodarczy, często określany mianem „śląskiego Manchesteru” lub „miastem 100 przemysłów”, który do dziś pozostaje jednym z najlepiej rozwiniętych gospodarczo miast Polski. Największy udział w gospodarce ma tutaj handel hurtowy i detaliczny, nie bez znaczenia także pozostaje szeroko rozwinięty przemysł.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Bielsko-Biała

Najlepsze oferty pracy w Bielsko-Biała

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Bielsko-Biała

Asystent ds. Kadr i Płac
Bielsko-Biała, slaskie
Technolog Chemik
Bielsko-Biała, śląskie
Redaktor - Dziennikarz
Bielsko-Biała, śląskie
Event Manager
Bielsko-Biała, śląskie
Konsultant bankowy
Bielsko-Biała, śląskie
Dyspozytor
Bielsko-Biała, śląskie
Technolog Konstruktor
Bielsko-Biała, śląskie
Junior Java Developer
Bielsko-Biała, śląskie
AUTOMATYK
Bielsko-Biała