stanowisko lub firma
miasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Łomża

231 Oferty pracy dostępne w Łomża

Historia Łomży sięga końca X wieku, jednakże prawa miejskie zostały jej nadane dopiero w 1418 roku. To położone w malowniczym województwie podlaskim miasto stanowi jeden z głównych ośrodków gospodarczych, edukacyjnych i kulturowych w regionie.
Łomża znajduje się ponadto na terenie Zielonych Płuc Polski, a w jej sąsiedztwie znajduje się Park Krajobrazowy Doliny Narwi, rezerwaty przyrody "Rycerski Kierz" i Czerwony Bór, Biebrzański Park Narodowy i Puszcza Kurpiowska. W rezultacie jest to miejsce, które cechuje dobra jakość środowiska przyrodniczego, które umożliwia mieszkańcom i turystom obcowanie z przyrodą niezmienioną przez cywilizację. Dodatkowymi atrakcjami turystycznymi tego rejonu są położone niedaleko dawne forty carskie, kurpiowskie skanseny oraz liczne średniowieczne zabytki w samej Łomży.
Dzisiejsze działania miasta są ukierunkowane na przyszłość i strategiczne zarządzanie zasobami. Ze względu na położenie Łomży w regionie rolniczo-leśniczym miasto inwestuje w rozwój branż nieuciążliwych ekologicznie, do których należy przemysł spożywczy, drzewny, browarnictwo, a także przetwórstwo płodów rolnych oraz rybactwo. Dzięki bogactwu przyrodniczemu istotny wkład w rozwój tego miejsca ma ciesząca się rosnącą popularnością agroturystyka.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Łomża

Najlepsze oferty pracy w Łomża

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Łomża

Niania
Podlaskie, Łomża
PŁYTKARZ - praca Francja
Łomża, podlaskie
Asystent geodety
Łomża, podlaskie
Geodeta
Łomża, podlaskie
MAGAZYNIER
Łomża, podlaskie
PIELĘGNIARKA
Łomża, podlaskie
LAKIERNIK
Łomża, podlaskie
KIEROWCA AUTOBUSU
Łomża, podlaskie
POMOCNIK LAKIERNIKA
Łomża, podlaskie