stanowisko lub firmamiasto lub województwo
wyszukiwanie zaawansowane »

Łódź

6,792 Oferty pracy dostępne w Łódź

Łódź to, po Warszawie i Krakowie, trzecie co do wielkości miasto w Polsce oraz czwarte pod względem powierzchni. Swoją siedzibę mają tu władze województwa oraz powiatu łódzkiego. Do dnia dzisiejszego nie zostało potwierdzone pochodzenie nazwy miasta. Przez Łódź przepływa aż 18 rzek i strumieni, jednak większość z nich to niewielkie cieki i w centrum miasta płyną niezauważone w podziemnych kanałach.

Łódź jest bogata w atrakcje turystyczne. Ulica Piotrkowska to jeden z najdłuższych deptaków w Europie, a jej układ urbanistyczny jest wpisany do rejestru zabytków. Miłośnicy zieleni mogą zapewne docenić uroki Palmiarni – rośliny stanowią „spadek” z oranżerii dawnych fabrykantów oraz urzędników carskich. Grafitti na ścianie budynku przy ul. Piotrkowskiej 152 stanowi jedno z największych na świecie i jest wpisane do Księgi Rekordów Guinessa.

Co roku organizowanych jest kilkadziesiąt festiwali oraz przeglądów. Dla kinomanów obowiązkowym przystankiem jest Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna, z którą związani byli Andrzej Wajda, Roman Polański czy Krzysztof Kieślowski.

Najlepsze firmy z ofertami pracy w Łódź

Najlepsze oferty pracy w Łódź

Czy pracujesz w tej lokalizacji? Jesteś zadowolony?

Najnowsze miejsca pracy w Łódź

SERWISANT SPRZĘTU SPORTOWEGO
Do negocjacji - ŁÓDŹ, Łódzkie
Pracownik Produkcji
Łódź, łódzkie
Praca w kawiarnio-lodziarni
Łódź, Łódzkie
Restauracja Nowa Łódź
Łódź, Łódzkie
Barmanka/ kelnerka
Łódź, Łódzkie
Zatrudnię elektryków
Łódź, Łódzkie