Przeglądaj Adzuna Blog »

SEO, marketing, słowa klucze – czyli jak napisać CV i dać się znaleźć (wstęp)

Poradnik Adzuna

SEO i marketing cyfrowy to pojęcia dobrze znane osobom, które prowadzą swój biznes przez Internet. Jak się zatem mają do osób szukających pracy?

Cyfryzacja na dobre zagościła w naszym życiu. Również poszukiwanie pracy, w wielu branżach, odbywa się  głównie drogą cyfrową. Dopiero po fazie cyfrowego rozpoznania, zostaniemy zaproszeni na rozmowę o pracę. Jako kandydat szukasz ogłoszeń o pracę w Internecie. Pamiętaj, że tak samo jak Ty szukasz pracy, tak samo rekruterzy szukają kandydatów!  Aby zostać zauważonym w Internecie przez rekruterów musimy sami dać się znaleźć!

Jak to zrobić? Dobrze na początek poznać podstawowe prawa jakimi rządzi się Internet i jego mechanizmy wyszukiwania. W gąszczu tejemniczych terminów, takich jak SEO, słowa kluczowe, pozycjonowanie, profile społecznościowe pomożemy Ci odnaleźć  drogę do wymarzonej pracy.

Postaramy się nie tylko pomóc Tobie w znalezieniu pracy, ale również rekruterom znaleźć Ciebie!

Co tydzień publikować bedziemy tutaj ktrótki arytkuł, który krok po kroku wyjaśni Ci mechanizmy rządzace internetową rekrutacją i ułatwi napisanie CV, oraz stworzenie profilu na wybranym serwisie społecznościowym.

Zaglądajcie zatem na nasz blog regularnie! Pierwsza część cyklu pojawi się na blogu już niebawem!