Przeglądaj Adzuna Blog »

Trzeba lubić swoją pracę!

Powtarzaną jak mantra frazą jest, że spędzamy w pracy na tyle dużo czasu, że powinniśmy znaleźć taką, w której nie będziemy się nudzić! A dodatkowo spełniać swoje pasje. A co w przypadku, jeśli najbardziej lubimy książki lub czekoladę… W serwisie Adzuna pracę może znaleźć każdy! Poniżej lista zajęć, które zadowolą najbardziej wymagająca osobę.

Czekolada? Nic trudnego!

Praca na miłośników czekolady czeka właściwie w całej Polsce. Możesz zaaplikować na stanowisko kelnera w pijalni czekolady lub operatora maszyn w fabryce czekolady, gdzie cały dzień otaczać Cię będzie zapach ulubionych smakołyków. Znaleźliśmy w naszych zasobach ofertę pracy weekendowej w foodtracku sprzedającym owoce w czekoladzie! Znajdziecie u nas również oferty pracy jako deserant. Zaintrygowani nazwą? Zajrzyjcie na Adzuna.pl i zobaczcie jakie stanowisko kryje się pod tak smaczną nazwą.

Książki, już się robi!

Czytanie książek to pasja niejednego z nas. Ale jak znaleźć czas na te wszystkie cudeńka? A może by tam zacząć pracować księgarni. Zbyt oczywiste? Może sezonowa praca w księgarni nad polskim morzem. Nadal nie? A może po prostu lubicie zapach nowych książek? Wtedy powinniście poszukać ofert pracy w drukarni! Zobaczycie, gdzie i jak, powstają te wszystkie cuda, które potem trafiają na nasze regały. Wyobraźcie sobie możliwość przeczytania nowego wydania Harry’ego Pottera prosto z prasy drukarskiej. To Ci dopiero gratka!

Zwierzaki! Kto ich nie kocha?

Mógłbyś całymi dniami siedzieć z kotem na kolanach albo spacerować z psem po parku? Coraz więcej osób korzysta z usług tzw. pet sitter’ów. Czyli osób, które zawodowo zajmują się opiekowaniem się zwierzętami domowymi, czy wyprowadzaniem pupili na spacery. Jeśli lubicie łączyć przyjemne z pożytecznym poszukajcie na Adzuna ofert pracy dla opiekunów zwierząt. Będziecie robić to co lubicie i do tego Wam za ta zapłacą!

 

Gra na komputerze bez ograniczeń!

Dla niektórych to będzie właśnie praca marzeń – tester gier komputerowych. Dodatkowym atutem może być fakt, że będziesz grał w gry, których Twoi znajomi jeszcze nie widzieli. Teraz nikt nie będzie mógł Ci powiedzieć, że zamiast robić coś pożytecznego ciągle grasz na komputerze!

Te i wiele innych propozycji pracy znajdziecie codziennie na Adzuna, zapraszamy i miłej zabawy!