Przeglądaj Adzuna Blog »

Jak możemy Ci pomóc w dotarciu do kandydatów

Adzuna działa obecnie na terenie 16 krajów, włączając Polskę. Mamy serwisy dedykowane i dopasowane do każdego rynku pracy na którym działamy. Analizujemy dane rynki pod kątem pracodawców, trendów ekonomicznych, zachowania i zainteresowań kandydatów szukających pracy. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w tej branży wiemy gdzie i jak docierać z ogłoszeniami do konkretnych grup kandydatów.

Nasi użytkownicy to osoby aktywnie szukające pracy; zarówno za pośrednictwem naszej strony www, jak i naszej darmowej aplikacji mobilnej. Udostępniamy im nie tylko narzędzia do szukania pracy, ale również przydatne informacje. Tym samym zachęcamy do szukania pracy i pomagamy im w przygotowaniach do rozmów kwalifikacyjnych, czy w napisaniu listu motywacyjnego.

Cały czas poszerzamy bazę ogłoszeń wyświetlanych na naszych serwisach. Przy każdym ogłoszeniu widnieje logo serwisu docelowego, skąd oryginalnie pochodzi dana oferta pracy. Wpływamy tym samym na budowanie świadomości marek naszych klientów. Nie konkurujemy z agencjami rekrutacyjnymi ani z tablicami ogłoszeń, a wspieramy ich rozwój naszymi działaniami. Współpraca taka działa z korzyścią nie tylko dla naszych klientów, ale i kandydatów, którym ułatwiamy żmudny proces szukania ofert w Sieci.

Mamy dwa główne modele współpracy, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu: FORMULARZ KONTAKTOWY