Przeglądaj Adzuna Blog »

Dla kogo jest Adzuna

Adzuna to wyszukiwarka ofert pracy, która wyświetla każdą ofertę, wszędzie.

W wielu językach afrykańskich „zuna” oznacza „obfitość.” Chcemy być najbardziej obfitą w wyniki witryną do wyszukiwania ofert pracy w Internecie, aby przedstawić naszym użytkownikom najlepsze oferty szybciej niż ktokolwiek inny. Stąd nazwa Ad-Zuna

Dla rekruterów i tablic ogłoszeń

Dzięki naszej usłudze ogłoszenia publikowane na Waszych serwisach zyskują większą, ogólnopolską widoczność w Sieci.  Kierujemy na Wasze ogłoszenia o pracę nie tylko zarejestrowanych użytkownikówAdzuna, ale i nowe osoby, szukające pracy tu i teraz, za pośrednictwem Internetu.

Dzięki stale rosnącej bazie zarejestrowanych użytkowników i skutecznemu systemowi powiadomieć mailowych Adzuna może szybko i trafnie łączyć kandydatów z interesującymi ich ogłoszeniami o pracę, Twoimi ogłoszeniami!

Współpraca z Partnerami oraz aktywny udział Adzuna w serwisach typu Social Media dodatkowo pomaga  dotrzeć z Twoimi ogłoszeniami do określonych grup docelowych.

Dowiedz się więcej jak nasza usługa może pomóc Twojemu serwisowi i Twoim klientom w pozyskiwaniu kandydatów; 

Napisz do nas wypełniając FORMULARZ KONTAKTOWY 

Dla Kandydatów

Chcemy być najlepszym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań pracy online. Przeszukujemy setki stron z ogłoszeniami, dzięki czemu kandydat szukający pracy nie musi już tego robić sam. Zbieramy tysiące ofert z całej Polski, z każdej branży. Dzięki czemu osoby szukające pracy w Polsce mogą odnaleźć na Adzuna każdą ofertę, wszędzie.

Udostępniamy użytkownikom wiele opcji wyszukiwania. Kandydat może dzięki temu  określić swoje preferencje i trafnie wyszukać oferty związane z daną branżą, stanowiskiem, miejscem, czy firmą. Im wiecej informacji zawartych w oryginalnym ogłoszeniu, tym trafniejsze i atrakcyjniejsze stają się oferty wyświetlane kadnydatom.

Analizujemy i udostępniamy na naszym blogu i wyszukiwarce ofert pracy dane dotyczące rynku pracy, porady dla kandydatów  i ciekawostki, dzięki czemu kandydaci o pracę mają dostęp do wartościowych informacji i mogą przejąć kontrolę nad własną karierą.