Przeglądaj Adzuna Blog »

Stymuluj polski rynek pracy – inwestuj w Adzuna

Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się dziś z Wami ekscytującą informacją prosto z siedziby Adzuna. Zapraszamy osoby prywatne oraz aniołów biznesu do dołączenia do naszej misji stymulowania polskiego rynku pracy poprzez inwestycję finansową w Adzuna. Dziś ogłaszamy publicznie nasz plan zebrania kapitału w wysokości 8,500,000 zł (£1,500,000) poprzez platformę crowdfundingową Crowdcube. Minimalna kwota inwestycji to zaledwie 74 zł (£13).

Adzuna to aktualnie jedna z najszybciej rozwijających się wyszukiwarek ofert pracy na świecie. Nasza strona przyciąga ponad 6 milionów odwiedzin miesięcznie i jest dostępna w 11 krajach świata. Pomogliśmy już znaleźć pracę setkom tysięcy osób. Jesteśmy nie tylko ekspertami w kwestii poszukiwania pracy, ale również dostarczamy dane dotyczące zatrudnienia brytyjskiemu premierowi. Dodatkowo, na początku roku zostaliśmy wybrani do wzięcia udziału w rządowym programie Future Fifty przeznaczonym dla szybko rozwijających się firm.

Ostatnie kilka lat było dla nas fenomenalne, ale to dopiero początek drogi. Jesteśmy bardzo dumni z naszego niezwykle utalentowanego zespołu oraz platformy, którą wspólnie zbudowaliśmy. Przed nami kolejne wyzwania. Dotyczą one wprowadzania dalszych innowacji w poszukiwaniu pracy, aplikacji mobilnych oraz ekspansji międzynarodowej. Chcemy ulepszyć i ułatwić poszukiwanie pracy wszystkim i dlatego potrzebujemy Twojej pomocy!

Nasz cel to stanie się największą i najlepszą wyszukiwarką ofert pracy na świecie. Przyciągnęliśmy już inwestorów instytucjonalnych najwyższej klasy, którzy inwestowali również w takie firmy jak Facebook, Etsy czy Skype, a teraz chcemy umożliwić również naszym użytkownikom, znajomym oraz szerszej publiczności stanie się częścią naszej podróży. Kampania zbiórki funduszy jest już aktywna na stronie platformy Crowdcube, możesz wziąć w niej udział tutaj.

Dziękujemy za Twoje wsparcie! To dzięki niemu nasza praca ma sens.

Ten wpis został zaakceptowany przez Crowdcube Ventures Limited do celów promocyjnych.

Dołącz do nas na Facebooku, gdzie regularnie publikujemy porady dotyczące pracy i kariery oraz odwiedź naszą stronę, gdzie dostępnych jest ponad 200 000 ofert pracy w całej Polsce.