Adzuna logo

Co to jest Adzuna?

Adzuna to wyszukiwarka ofert pracy, która wyświetla każdą ofertę, wszędzie.

Chcemy być najlepszym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań pracy online. Przeszukujemy setki stron, dzięki czemu nie musisz tego robić Ty. Zbieramy tysiące ofert, dzięki czemu na Adzuna możesz odnaleźć każdą ofertę, wszędzie. Udostępniamy wiele opcji wyszukiwania oraz dane dotyczące rynku pracy, dzięki czemu masz dostęp do wartościowych informacji i możesz przejąć kontrolę nad własną karierą.

Dlaczego to robimy?

Wiemy, że poszukiwania pracy mogą przypominać jazdę rollercoasterem. Jako zespół lubimy wykorzystywać możliwości technologiczne, aby pomagać w znalezieniu pracy lub łączyć z lepszymi, bardziej satysfakcjonującymi możliwościami rozwoju kariery.

Od kiedy istnieje Adzuna?

Założyciele Adzuna, Andrew Hunter i Doug Monro, spotkali się pracując w Gumtree w 2005 roku. W Internecie lokalnym działali przez 5 kolejnych lat, pracując w Qype i Zoopla. Przez ten czas pozostali w kontakcie, aż w końcu w 2010 roku, na odwrocie koperty w pubie w centrum Londynu, zrodził się plan Adzuna. Witrynę uruchomiono w kwietniu 2011 roku.

Co właściwie znaczy „Adzuna”?
W wielu językach afrykańskich „zuna” oznacza „obfitość.” Chcemy być najbardziej obfitą w wyniki witryną do wyszukiwania ofert pracy w Internecie, aby przedstawić naszym użytkownikom najlepsze oferty szybciej niż ktokolwiek inny. Stąd nazwa Ad-Zuna.

Kliknij na infografikę poniżej, aby poznać więcej szczegółów:

Historia zespołu Adzuna

Gdzie znajduje się biuro Adzuna?

Nasza siedziba znajduje się w południowo-zachodniej dzielnicy Londynu w Wielkiej Brytanii.
Napisz do nas lub wpadnij się przywitać!