o nas

Adzuna to prosta wyszukiwarka ofert pracy, która pomaga znaleźć właściwą rolę

Czym jest Adzuna?

Adzuna

Poszukiwanie pracy na złej stronie internetowej jest jak noszenie rękawic kuchennych podczas przeszukiwania podłogi w celu odnalezienia soczewek kontaktowych: bardzo irytujące i całkowicie nielogiczne!

Internetowy rynek pracy jest zagracony i spamerski. Korzystanie z najlepszego dostępnego narzędzia, jakim jest Adzuna, zdecydowanie ułatwia sprawę i przyniesie lepsze efekty.

Adzuna to mądrzejsza, bardziej przejrzysta wyszukiwarka ofert pracy, która pomaga unikać tysięcy niedopasowanych ofert pracy, dzięki czemu możesz szybciej znaleźć właściwą rolę .

Co nas wyróżnia?

Dajemy Ci dostęp do wszystkich ofert pracy na rynku, ale nie dajemy nikomu dostępu do Twoich danych
Wyłaniamy sposród morza ofert te najbardziej dopasowane do Twojego profilu, abyś mógł skupić się na właściwych rolach
Unikalne narzędzia i statystyki wynagrodzeń pomagają określić, która rola jest odpowiednia dla Ciebie oraz jakie wynagrodzenie jest odpowiednie na danym stanowisku.

Dlaczego to robimy?

Andrew

Wiemy, że szukanie pracy przypomina czasem przejażdżkę kolejką górską.

Nasz zespół uwielbia wykorzystywać niesamowitą moc technologii, aby pomagać ludziom dobierać lepsze, bardziej satysfakcjonujące stanowiska. Większość witryn z ofertami pracy traktuje Cię tak, jakbyś był produktem, sprzedając po drodze Twoje dane. Uważamy to za niedopuszczalne.

Poszukiwanie wymarzonej pracy to trudne i wymagające zadanie. Praca jest dużą częścią tego, kim jesteśmy, a więc ważne jest to, abyśmy jak najszybciej mogli znaleźć odpowiednią rolę i dobrze się z nią zapoznać.

Nasza historia

Jak wiele dobrych historii ta zaczyna się od przyjaźni dwojga ludzi.

Założyciele Adzuny Andrew Hunter i Doug Monro poznali się, pracując w Gumtree w 2005 roku.

Adzuna zadebiutowała na rynku Wielkiej Brytanii w 2011 roku. Obecnie działamy w 19 krajach, takich jak: Polska, Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Austria, Belgia, Szwajcaria, Holandia, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Nowa Zelandia, Australia, Brazylia, Meksyk, Kanada, Indie, Singapur, RPA. Nasze witryny odwiedzają dziesiątki milionów użytkowników miesięcznie. Pomagamy im w znalezieniu lepszej, bardziej satysfakcjonującej pracy. Nasze biura znajduja się obecnie w Londynie, Indianapolis i Sydney.

Spędziliśmy dekadę opracowując inteligentną, bardziej przejrzystą wyszukiwarkę pracy, dzięki czemu dziś możesz szybciej znaleźć właściwą dla siebie rolę.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem, odwiedź naszą stronę - Kariera.

Co oznacza „Adzuna”?

„Zuna” oznacza „obfitość” w wielu językach afrykańskich.

Naszym celem jest bycie największą witryną z ogłoszeniami pracy w sieci. Chcemy dostarczać najlepiej dopasowane ogłoszenia szybciej niż ktokolwiek inny na rynku.

Stąd nazwa Ad-zuna.

Gdzie znajdują się nasze biura?

Nasza siedziba znajduje się w zielonym południowo-zachodnim Londynie w Wielkiej Brytanii.

Mamy również biura w słonecznym Sydney i tętniącym życiem Indianapolis.

Napisz do nas i przyjdź się przywitać!